Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pár rad do začátku

19. 7. 2008

Co to je barbie styl

Barbie je holčičí styl , no docela oblíbený styl , ale najdou se i takový kterým se tento styl prostě nezamlouvá . Nosí se hlavně růžová - ale ani jiné barvy nejsou pasé , jako například červená nebo fialová . Správné ''barbí'' se také zajímají o modu a trendy . Většinou na nich nejde vidět žádná chybička , a když jo tak z toho jsou velmi nešťastné .

Barbie si kupují dívčí a modní časopisy a zkoušejí všemožné diety a cviky na zeštíhlení a zkrášlení postavy - ale pozor ! nejsou to žádné anorektičky !!

Nejsou to ani žádné nafouklé fifleny které neumí do 5-ti napočítat - jak si o nich většina antibarbie myslí , naopak , většinou to jsou milé chytré a dobře vyhované dívky . Milé barbie , vůbec se nenechte vyhodit z míry narážkami typu - opravdová od matella , nebo plastová s ohýbajicímy koleny .

Jak být barbie

No , teorije je velmi jednoduchá , ale v praxi ? To se celkem nadřete ! Ze všeho nejdřív jděte navštívit trafiku . Kupte si nejnovější modní časopisy ( např. Dívka ) aby jste nevypadly z kurzu . Taky projeďte internet a zjistěte si vše o modních návrhářích , aspoň o těch světových . Někdy se celkem divím když se mě někdo zeptá co nebo kdo to je Gucci , no nic . ( no , mimochodem Gucci je modní navrhař  ) . Navštivte také svůj šatník a vyházejte zněj vše co už nosit nebudete a nebo už to není in . Můžete si tam nalepit nějaký ten plakátek té super zpěvačky a nebo toho roztomilého herce co měl včera premieru ( chápete jak to myslím ) . No ani zrcátko není na škodu ( raději použij izolepu , ať to můžeš odlepit když budeš chtít něco upravit ) . Pokud nemáte moc doplňků tak rozbijte prasátko a vyrašte na meganákupy - třeba s kámoškou , je to super zábava . Nakupte si aspon to nejnutnější , trendy pásek , nějaké čelenky - gumičky , odličovací mléko a čistící vodu , krém , kosmetické tamponky , lehké stíny , linky na oči , lesk na rty / rtěnku ,  voňavka , make-up , lak na nehty ( a odlakovač ) - to je základní výbavička , pokud nemáte ( samozdřejmě počítám s tím že máte hřeben , pilník na nehty , nůžky na nehty ... ) .

Jak se oblékat

Oblékání , to je dost široký pojem , Barbie styl je něco mezi sportovním a elegantním stylem . No hodně růžové ( ale ne vše , to ne ) a taky ostatní pastelové barvy . Čím nápadnější , originálnější a '' odvážnější '' to bude , tím lépe .Jasně , ale vše z mírou , ne že vyrazíš do města s roztrhanýma džínama a popsanou mikinou a trvrdit že to je in ( no trochu jsem to přehnala   ) . Vždy by jsi měla být sladěná - jak barevně tak střihem . Když je třeba ráno zima nebo prší tak si klidně vem zimní bundu , ale neber si k tomu letní sukni ( chapeš že ? ) . Když si vezmeš oranžové triko a k tomu růžovou mikynu ze které to triko čouhá a vypadá to jako kdyby jsi to oblečení vytáhla od někať tak to není moc dobré .

No tak snad sem pomohla a pa pa u dalšího článku .

A pokud můžu poprosit , tak pokud se ti něco nelíbilo a nebo není tento styl zrovna tvoje kafe tak tady nepiš sprosté komentáře , vypovídá to o tvé inteligenci - tím neříkám že nemůžeš říct svůj názor , jen do toho ,  ALE NE SPROSTĚ !

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Таможенное оформление оборудования

(lisk, 28. 7. 2022 3:11)

Логистическая компания «ВЭД ЛАЙН» — кажется объем нa целый контейнер либо с целью фрахта сборным грузом, удаленность места доставки или же тяжелые условия, мы возьмем на себя весь спектр транспортных услуг в интересах наших заказчиков. Mы развиваем отдельные логистические https://ved-line.ru рейсы пo морю, сyше и воздyхy. На всей планете. Затем что мы любим трудную логистику, разгадываем сложные вопросы и к тому же вносим решения. Как например этo машинное оборудование, телевизионное обоpудовaниe, цветной металлопрокат или химическое сырье, вне зависимости от категории поставки, менеджеры нашей компании исполняют характерные а также креативные транспортно-экспедиторские системы, портированные к вaшим потребностям, согласно кaчества, сроков и также расходов и также региональных критериев.

Китайские и Корейские производители и перевозка в Россию, Монголию или Казахстан

(Gooff, 11. 3. 2022 9:27)

Таможенное оформление сантехники из КНР может вызывать определенные трудности у коммерсантов. Компания «ВЭД ЛАЙН» https://ved-line.ru предоставляет полный спектр логистических услуг в внешнеторговой сфере. Присутствие в штате специалистов в сфере таможенного законодательства способствует выполнять таможенное декларирование в максимально короткие сроки. Всякая продукция из КНР досконально досматривается таможенной службой. В обязательном режиме необходимо осуществить регистрацию таможенной декларации к тому же необходимо правильно указать коды ТН ВЭД ЕАЭС. Импортеру потребуется прайс от поставщика, документы на юридическое лицо, декларации соответствия, платежные поручения, отгрузочный пакет документов и другие документы. Определение кода в соответствии ТН ВЭД, подготовка расчетов таможенных платежей, реализация законной оптимизации, анализ внешнеторгового договора, сопровождение всех требующихся документов и к тому же разрешений в интересах таможенного декларирования, реализация специальных консультационных услуг.

Доставка товаров из Китая от 100 кг.

(Gooff, 19. 2. 2022 21:06)

Итак, подумайте, словно вы хотите доставлять грузы, например, мебель, из одного из главных портов КНР, будь то Шанхай, Нинбо, Циндао или Тяньцзинь, и планируете привезти их в один из больших портов России Владивосток. Но сегодня мы думаем задействовать некоторый определенный пример и отгрузить одну паллету из Тяньцзинь во Владивосток товаров народного потребления, в частности, немного мебели. И прежде чем мы приступим, меня зовут Дмитрий. Я тружусь в логистической компании «ВЭД ЛАЙН» https://ved-line.ru и мы импортируем все категории товаров из Поднебесной в регионы России, и мы будем рады помочь вам ответить на любые ваши вопросы. Соответственно не стесняйтесь писать свои вопросы на эл.почту, и я отреагирую на каждый из них. Следовательно наиболее ключевое, прежде чем импортировать какие-либо товары в Россию, прежде, согласовать с вашим зарубежным производителем об условиях доставки Инкотермс 2020. Самый общеизвестный и, я бы заметил, самый недорогой отмечается FOB (Free On Board). Для того, кто не представляет различий между различием условием поставок, ознакомьтесь с ним, ведь он выражает все возможные преимущества и недостатки между Инкотермс. Предположим, вы договорились с вашим экспортером в Китайской Народной Республике Free On Board Тяньцзинь и израсходовали за товар 10 000 долларов, а это один куб., одна паллета, 300 брутто кг., это в среднем. Давайте применять это в качестве факта. Начальная и очень важная услуга, за какую вам нужно расплатиться, называется морской фрахт. А приблизительно, опять-таки, будет привязываться от курса доллара, но ориентировочно выделим пятьдесят долларов за кубометр. Так что это начальная цена, которую вам нужно заплатить. Вторая стоимость, которую вы оплатите, когда товар прибудет в порт Владивостока, несомненно, вы должны организовать и определить внутрипортового агента в целях перевозки контейнера на склад комплектации. И в таком случае, разумеется, портовик должен разгрузить весь контейнер, потому как, как только вы экспортируете один поддон с товаром, вы фрахтуете контейнер с разными грузополучателями. И у вас есть, предположим, 10 или 20 разных импортеров, и каждый выплачивает свою долю за собственный товар. Третья часть, за которую вам придется рассчитаться, очевидно, содержится в том, что вам нужно назначить таможенного декларанта, который совершит вам таможенное оформление. Если вы ни разу этого не выполняли, вы не сумеете выполнить это самостоятельно, поэтому безусловно направьтесь к таможенному агенту по меньшей мере за 10 дней до прибытия во Владивосток.

barbie

(natalie, 26. 1. 2014 16:39)

ahoj mislíč že vadí že mám bríle

color

(ahoj, 11. 5. 2012 20:29)

ahoj mohla bych poprosit o článeček nebo vzorník hodících se barev? a ještě neva že poslouchám metal a mám černé vlasy ?

BGC

(Kitty, 19. 7. 2011 13:18)

Vzkaz pro všechny Barbie Girl: Přidejte se do clubu barbie girls, který najdete na stránkách www.barbiegirlsclub.blog.cz
Stránky jsou momentálně v rekonstrukci, ale můžete se zaregistrovat! Budou se konat srazy Barbie Girls a další akce. Neváhejte a přihlašte se už ted! Předsedkině Clubu KITTY =)

Prosím

(AnisQa, 24. 11. 2010 13:42)

Ahoj..Prosím potřebovala bych odpověď na jednu otázku ohledně toho jestli mohou být Barbie i holky které mají pár kil navíc...Mě totiž připadá že ne xD když tak mejl anetka.krejcu.ferencu@seznam.cz

Re: Prosím

(Břitva, 8. 3. 2011 12:28)

Určitě,proč by ne.Pár kil navíc neřešit

Re: Prosím

(Jarqa, 16. 7. 2011 16:22)

AnisQa kdyz ma nekdo par kil navic a chce byt barbie tak to vubec newadi podle mne muze byt barbie kdo chce byt (ale je podle mne) xĐĐ

Reklamy jsou ee

(Břitva, 16. 11. 2010 20:34)

jen mi tady vadí ty trapný reklamy!!!!

Jsem sice chlap ale......

(Břitva, 16. 11. 2010 20:30)

ahoj cukrátka,musím říct,že to co se říká o bárbínkách je blbost.Reči o namyšlenosti a tak.Já sám jsem sice stylově do glam-punku,ale tyhle typy holek jsou moooc sexy.Jediná jeich chby je,že jich není tolik:-)

krááása

(***Blondie***, 23. 4. 2010 19:07)

Máš moocik kwáásnej blogís...jenom...ty jsi tky barbie?, hrozně bych se chtěla barbie stát...byla bys moc hodná kdybys mi napsala na mail kaculas@atlas.cz ňáký osobní zkušenosti....kujůů předem...pa ;)

Ale mi nejsme bohatí

(Sisinka2013, 27. 1. 2010 20:36)

ahoj no finančně jsme na tom špatně tatka je totiž bez práce a mamka má malý plat..navíc mi nechce koupit nové oblečení...navrhovala jsem jí že to co už nechci můžu prodat ale z nějakého nepochopitelného důvodu nechtěla...a moc růžového oblečení nemám..dřív jsem si totiž stě myslela že barbie jsou vážně namyšlené...co s tím?kde mám vzít pěkné "barbie"oblečení?prosím odepiš mi na e-mail sisinka2013@gmail.com

E-mail

(Lady Anulka, 23. 12. 2009 12:14)

Ještě tady je muj e-mail klau.an@seznam.cz...papík

Barbie ve škole

(Lady Anulka, 23. 12. 2009 12:06)

Zrovna mě napadlo umí dobře barbie sporty??Když se kraje přehazka,nebo když plaveme?? Upřímě mě to nejde...a docela mě to mrzí..

přehled

(Lady Anulka, 22. 12. 2009 13:38)

Zrovna projíždím internet s barbie články...Tenhle je moc pěkný a otevřel mi odpovědi na různé otázky..jenom chodí barbienky na hory v oteplovakach??)teple šustaky)...zatím papa

mala-velka barbinka:-)

(Evča, 25. 5. 2009 20:08)

ahoj prosim te cetla sem si clanek uz sem i zkousela navod ale mam jeden problem. nevim jak mam docilit uplneho zakryti pupinku. zkouselaa sem snad vsechno ale nic nepomohlo. vsechno se to hnedka smylo. neznas neco??? cokoli treba korektor nejake dobre znacky aby vydrzel na mastne pleti??? hruuuza a des! cistim si ji kazdy den rano pletovou vodou a vecer pouzivam obycejne mydlo. pry to pomaha jo a dvakrat za tyden piling jednou proti cernym teckam a podruhe normalni. a pak bych mela este jednu prosbu. at si oci namaluji jakkoliv vzdycky vypadam jako bych den predtim vylezla z uhelneho dolu. mno proste cerna linka a ruzove stiny mi teda vubec neslusi. akorat bila linka ano ale se stiny sem porat na stiru.
prosim porad mi. muj e-mail: evules@atlas.cz

barbie

(alicka, 25. 3. 2009 11:14)

cauky prosim vas posletemi na tento imejlwww.elis.elis.lol@email.cz jak se mam stat barbie ? dekuji budu moc rada

anorekticki

(klara, 21. 3. 2009 8:30)

barbie

(britney, 20. 3. 2009 20:05)

je tady toho hodne tak si to nectu.